I ty tu zamieszkaj...

Apartamenty Łódź

O architekcie

Marcin Tomaszewski

Pracownię REFORM Architekt założyłem w 2010 roku w Łodzi. Specjalizuję się w projektowaniu budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz komercyjnych.

REFORM Architekt to ja. Każdy projekt, który opuszcza ściany mojego gabinetu jest w 100% tym, co mi się podoba i pod czym chcę się podpisać. Klienci, którzy przychodzą do REFORM Architekt – przychodzą do mnie – dzięki temu kompletnie czuję ich potrzeby na każdym etapie tworzenia projektu. Cała struktura zarządzania projektami i współpracą z Klientem opiera się na mnie. Mój zespół stanowi dla mnie wsparcie na kolejnych etapach, co jest możliwe ze względu na bardzo wąskie specjalizacje każdej z osób.

"Każdy projekt, który opuszcza ściany mojego gabinetu jest w 100% tym, co mi się podoba..."

Nagrody i wyróżnienia

2020-2021

2021-2022

2022-2023

Jak Projektuję?

Nie wyobrażam sobie zacząć projektu bez wcześniejszego zobaczenia miejsca, w którym dany budynek ma powstać. To wtedy inspiruje się tym, co jest wokół i dzięki temu bardzo często mam już pierwszy zarys koncepcji bryły. Inspirację czerpię z otoczenia.

Obserwuję, słucham, czuję i wtedy tworzę. Dzięki temu zawsze trafiam w oczekiwania Klienta. Jestem człowiekiem dla którego architektura to pasja a jednocześnie sposób na życie. Tworzę bryły, które pojawiają się w mojej głowie niczym obrazy. Są nieprzewidywalne i nieoczywiste. A najważniejsze – ponadczasowe.

Ograniczenia sprawiają, że jesteśmy kreatywni – więc nie traktuję ograniczeń jako czegoś, co mnie hamuje… wręcz przeciwnie.

www.reformarchitekt.pl
| Nota prawna |